دانلود فایل(تحقیق درباره نشانه هاي بسيار نزديك بودن ظهور حضرت مهدي (ع) )

تحقیق,نشانه های ظهور,سید خراسانی در آستانه قیام تحقیق درباره نشانه هاي بسيار نزديك بودن ظهور حضرت مهدي (ع) |1691067|bji50183819|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان تحقیق درباره نشانه هاي بسيار نزديك بودن ظهور حضرت مهدي (ع) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 10 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

نشانه هاي بسيار نزديك بودن ظهور حضرت مهدي (ع)

مقدمه :نوشته زير مجموعه اي از نشانه هاي بسيار نزديك بودن ظهور حضرت حجه ابن الحسن العسگري را مورد بررسي قرار داده است انشاالله كه ديدگان همه منتظران به نواده پاك رسول (ص) روشن گردد اين مطالب برگزيده اي از سايتهاي مختلف و منابع مهدويت است.

چشم انتظاران را بگو يوسف ز كنعان مي رسد

اي دل شب هجران ما آخر به پايان مي رسد *

ـ بشارت آيه الله العظمي بهجت :

اشاره مستقيم و بشارت صريح آيه الله العظمي بهجت در جمعي در مورد نزديكي ظهور امام زمان ( عج ) كه فرمودند : “ تا كنون به جوانان بشارت مي داديد كه منتظر باشيد ظهور مولايتان را خواهيد ديد اينك ( ظهور آنقدر نزديك شده است كه) به سالخوردگان و پيران هم بشارت دهيد كه ظهور را خواهيد ديد . ” بسياري از منتظران و شيفتگان ولي عصر ( عج ) را سرشار از شور و شوق ظهور نموده است و براي آنها دليلي محكم و برهاني قاطع در يقين به نزديكي ظهور ايجاد كرده است . *